@golgoosheh

داستان گل گوشه

ما دو نفر دانش آموخته علوم باغبانی از دانشگاه تهران و عاشق گل و گیاه هستیم، چند سالی بدون شناختن هم دیگه و مجزا تو زمینه طراحی و اجرای محوطه برای ویلا ها و ساختمان های مسکونی کار می کردیم، یه روزی خیلی اتفاقی حین خرید گل با هم آشنا شدیم و مدتی با هم همکاری داشتیم و هفت سالی میشه که یه تیم شدیم، پروژه های زیادی انجام دادیم از لواسان و دماوند تا کردان و شمال.
تو فکر باغ گل بودیم خیلی جا ها رو دیدیم. به هر ترتیب نشد تا این که اومدیم این جایی که هستیم، دوستامون قرار بود یه مرکز بزرگ برای فعالیت های تفریحی و سرگرمی داشته باشن.
قرار شد ما هم تو قسمتی از این مجموعه یه گل فروشی راه بندازیم، ما گوشه ای از ایوان ربط رو انتخاب کردیم برای ساخت گلخانه، این طوری شد که اسم گل گوشه رو برای مجموعه مون انتخاب کردیم.
اما چی کار می کنیم: ما عاشق طراحی،کاشت و چیدمان گیاهی هستیم و هر آنچه که مربوط به گل و گیاه باشه در سرتاسر ایران عزیز انجام می دیم. هنر اصلیمون در طراحی و اجرای محوطه های ویلایی هست، در کنارش پروژه های روف گاردن و گیاهان آپارتمانی رو هم انجام می دیم ما معمولا در پروژه هایی که انجام می دیم، ماندگاری گیاهانمون رو تا شش ما و حتی یکسال تضمین می کنیم. علاوه بر اون تا هر زمانی که شما دوست داشته باشید باهاتون قرارداد نگهداری منعقد می کنیم و خدمات نگهداری ارائه می دیم.